Potisk triček a dalšího textilu

Potisk triček a mikin může být skvělou příležitostí, jak jednoduše zpropagovat Vaší firmu reklamním materiálem, který může udělat radost jak Vám, tak Vašim zaměstnancům a zákazníkům.

Naše textilní výrobky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, které pečlivě vybíráme dle Vašich požadavků a cenových možností.

Kontaktujte nás
Potisk trička Pardubice

Proč je reklamní textil důležitý?

Reklamní texil je z důvodů nízkých nákladů a dostupnosti jednou ze základních součástí marketingového mixu každé společnosti.

S kvalitním reklamním tričkem, mikinou nebo jiným textilním předmětem mohou obdarovaní projevit svou oddanost společnosti a přimět tak ostatní aby využili jejích služeb.

Co k tomu budete potřebovat?

Ve skutečnosti vůbec nic, ale u zakázky bude potřeba specifikovat následující body:

  • Váš požadovaný potisk (logo, obrázek, text, ...)
  • Jaký textil chcete potisknout? (trička, mikiny, pracovní oděvy a další látky)
    (Můžete nám přinést svůj vlastní, nebo si můžete vybrat v naší nabídce)
  • Umístění a velikost potisku textilu
  • Počet kusů textilu

Nemáte o některých parametrech představu? Neváhejte nás kontaktovat, s výběrem textilu, grafikou potisku a dalšími parametry Vám moc pomůžeme.

Potisk textilu od jednoho kusu

Nabízíme potisk triček, mikin, sportovního oblečení, pracovního oblečení, košilí, dresů, tašek a dalšího textilu již od jednoho kusu až po stovky kusů na zakázku. Naše produkty tiskneme pečlivě a s nadstandardní kvalitou. Pro společnosti máme zvýhodněné ceny na reklamní předměty s motivem firmy.

Vaši zakázku vytiskneme a dopravíme do Pardubic a okolí v rychlosti

Výroba našich potisků probíhá v Pardubicích, a proto pro naše zákazníky z Pardubic a okolí nabízíme expresní potisk triček a mikin za výhodnou cenu včetně dovozu na místo určení.

Tiskneme a rozvážíme po celé republice

Naše služby Vám rádi poskytneme po celé republice a doručíme kamkoliv.

Dovoz textilu Pardubice

Zajímá Vás jakým způsobem tiskneme?

Pokračujte na náš blog, kde se pravidelně věnujeme polygrafickým tématům a přinášíme Vám úryvky ze zákulisí a našich způsobech tisku.


Máte zájem o reklamní textil? Zanechte nám na sebe kontakt přes náš kontaktní formulář.